Порошенко сам вирішив піти на "1+1" і це був експромт, – штаб президента

Поїхати на ефір каналу “1+1”, що належить Ігорю Коломойському, було особистим рішенням чинного президента і кандидата в президенти Петра Порошенка.

11 квітня в ефірі програми “Право на владу” Петро Порошенко провів телефонну розмову зі своїм конкурентом на виборах – шоуменом Володимиром Зеленським, якого пов’язують з Коломойським. Зеленський тоді говорив з викликом і в результаті кинув трубку.

На питання, як приймалося рішення піти на ефір і радився Порошенко зі своїм штабом, Березенко відповів, що були різні думки і розуміння, що передача буде заангажованою.

“Було прийнято рішення прийти на цей телеканал, в ефірі звернутися до кандидата в президенти Володимиру Зеленському, щоб він прийшов на дебати з президентом. Ви ж погодьтеся, що цей канал абсолютно комфортний для Зеленського?”, – зазначив заступник керівника виборчого штабу глави держави.

“Більш того, рішення приймав особисто президент буквально за кілька годин до ефіру. Фактично, все було експромтом як для телеканалу, так і для нас”, – заявив він.

За словами Березенко, “команда поділилася приблизно навпіл”.

“Одні казали, що треба йти і звертатися до аудиторії цього телеканалу, тому що фактично “1+1” останні місяці діяв як генератор брудної кампанії проти нас. Але аудиторія “1+1″ залишається досить великий та патріотично налаштованої. Ми переконані, що серед глядачів цього каналу є і велика кількість наших прихильників”, – зазначив він.

“Деякі вважали, що це ризиковано. Звучали думки, що ведучі можуть вести себе некоректно, можуть використовувати принизливі фрази можуть звучати голослівні звинувачення. Такий ефір виграти неможливо”, – додав Березенко.

“Президент це відрізав і сказав: “Сьогодні я повинен звернутися до всіх аудиторій для того, щоб українці об’єктивно робили свій вибір 21-го числа”, – розповів він.Джерело статті: “http://povin.com.ua/187318-15-04.html”