В Івано-Франківській області сталася масштабна пожежа на хімзаводі

Постраждалих немає

Газета Вікна / Facebook


У місті Калуш Івано-Франківської області сталася масштабна пожежа на заводі з виробництва поліолефіну Карпатнафтохім.

Про це повідомляє місцеве видання Вікна.

У коментарі виданню мер Калуша Ігор Матвійчук підтвердив пожежу в ТОВ Карпатнафтохім. За попередніми даними, загорілося паливо, викидів небезпечних речовин в атмосферу немає.

Оновлено в 23:30:

У місцевому управлінні ДСНС повідомили про горіння пірогазу і підтвердили, що постраждалих станом на 22:30 немає. Таку інформацію оприлюднила прес-секретар управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Світлана Бабушкіна.

"12 січня о 21:08 надійшло повідомлення про пожежу на Олефіновому заводі ТОВ "Карпатнафтохім". На даний час відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель", — написала Бабушкіна на своїй сторінці в Facebook.

Пізніше вона повідомила, що персонал заводу перекрив засувки і призупинив подачу пірогазу в установки.

За даними ДСНС, для ліквідації пожежі залучено 18 одиниць техніки та близько 90 осіб від обласного управління ГСЧС.

ТОВ Карпатнафтохім створено 29 жовтня 2004 року на базі потужностей Оріана, його засновниками виступили ЗАТ Лукор з часткою 24% і LUKOIL Chemical BV — 76%. Карпатнафтохім виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор. Він був зупинений в 2012 році.

Як пише Захід.net , ТОВ Карпатнафтохім відновило роботу в червні 2017 після п’ятирічного простою.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/v-ivano-frankivskiy-oblasti-stalasya-masshtabna-pozhezha-na-himzavodi-2516778.html”