Нова віха загадкової справи. У США схопили викрадача 13-річної дівчинки, яка зникла після вбивства батьків

Нова віха загадкової справи. У США схопили викрадача 13-річної дівчинки, яка зникла після вбивства батьків

Поліція американського штату Вісконсин заарештувала підозрюваного у викраденні 13-річної Джеймі Клосс. Три місяці тому її батьків застрелили у власному будинку, а дівчинка – зникла. Про її долю до вчора не було невідомо, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На чоловіка правоохоронцям указала сама Джеймі – назвала його ім’я і колір його авто. Це 21-річний Джейк Томас Петтерсон. Поліція вже з’ясувала – він безробітний, не мав судимостей.

Джеймі Косс каже, їй вдалося втекти, коли чоловіка не було вдома. Вона попросила допомоги в місцевої жительки, яка в цей час гуляла із собакою. Та Джеймі одразу впізнала і побігла дзвонити правоохоронцям.

ВідеоУ США заарештували підозрюваного у викраденні 13-річної дівчинки, яка зникла після вбивства батьків

Поліція американського штату Вісконсин заарештувала підозрюваного у викраденні 13-річної Джеймі Клосс. Три місяці тому її батьків застрелили у власному будинку, а їхня донька зникла. На чоловіка правоохоронцям вказала сама Джеймі — назвала його ім’я і колір його авто.

У США заарештували підозрюваного у викраденні 13-річної дівчинки, яка зникла після вбивства батьків
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram

Слідчі припускають – Джейк Томас Петтерсон убив батьків Джеймі Клосс спеціально, щоби викрасти їхню доньку. Чи був він знайомий із родиною до злочину – поки що не з’ясували. Дівчинка ж наразі живе в хрещеної.

За словами Кріса Фіцджеральда, голови окружної поліції, підозрюваний доклав величезних зусиль, щоби залишити мінімум слідів. Він змінив зовнішній вигляд та поголив голову. "Поки що немає жодної інформації, про те, що підозрюваний знав кого-небудь із сім’ї Клоссів. Підозрюваний мав конкретні наміри викрасти Джеймі і доклав великих зусиль, щоби підготуватися до злочину", — сказав полісмен.


Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/nova-viha-zagadkovoyi-spravi-u-ssha-shopili-vikradacha-13-richnoyi-divchinki-yaka-znikla-pislya-vbivstva-batkiv-1279554.html”